Zahradní nábytek - výhody

Vytvořte si příjemné posezení, a pořiďte si dřevěný zahradní nábytek. Díky dřevěnému zahradnímu nábytku můžete také oživit nevyužitý kout Vaší zahrady. Vychutnejte si příjemné letní večery s přáteli na zahradě.

Dřevěný zahradní nábytek je v dnešní době neodmyslitelnou součástí snad každé větší zahrady. Ať už jsme na chalupě, či jen tak si hovíme na zahrádce před domečkem, je na místě mít koutek, kam se můžeme uchýlit a dopřát si chvíli zaslouženého odpočinku, a načerpat tak na sluníčku novou energii.

Jaké dřeviny se používají při výrobě Dřevěného Zahradního Nábytku?

Dřevina TEAK - patří mezi nejznámější tropické dřeviny na světě. Vynikající pověst si teakové dřevo vysloužilo pro svou dlouhou životnost, tvarovou stálost a výbornou odolnost proti parazitům a škůdcům. Nábytek z Barmského teaku, je označován jako " král " mezi zahradním nábytkem.** **

Dřevina MERANTI - je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházející z jihovýchodní Asie. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled, ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost a dobrou opracovatelnost. ** **

Dřevina DURIAN - velice kvalitní a tvrdá malajská dřevina odolná venkovnímu prostředí. Povrch nábytku je ošetřen olejem. Tato dřevina se doporučuje pro soukromé použití v prostorách bez přístupu veřejnosti.

Jaké jsou možnosti Dřevěného Zahradního Nábytku?

  • Zahradní set - zahradní sety Vám usnadní práci při výběru zahradního nábytku. Pořídíte si tak totiž vše najednou. Zahradní sety zajistí příjemné posezení s příteli, například při grilování, místa bude vždy dost pro všechny.

  • Zahradní křesla - dřevěná zahradní křesla jsou důležitou součástí zahradního nábytku. Pohodlné posezení při odpoledním čaji či kávě, nebo při grilování s přáteli je velmi důležité. Různý design a tvary zahradních křesel Vás okouzlí a určitě si ze širokého sortimentu vyberete.

  • Zahradní stoly - dřevěné zahradní stoly jsou k dostání pro malou i větší společnost. Zahradní stoly můžete vybírat z různých velikostí i tvarů.

  • Zahradní lavice - Dodejte Vaší zahradě nádech něčeho netradičního. Pořiďte si zahradní lavici a vychutnávejte si nádherné letní západy slunce. Zahradní lavice jsou vhodné pro romantické chvilky i běžný odpolední odpočinek. Dopřejte si chvilku klidu na zahradě, kde Vás na Vaší zahradní lavici nebude nikdo rušit. Zahradní lavice si můžete vybírat z různých designů, barev i dřevin.

  • Zahradní židle - pro dobré a pohodlné posezení při příjemných letních večerech je nutné mít spolehlivé zahradní židle. Zahradní židle jsou vyráběny z různých dřevin, ale také designu či barev.

  • Zahradní houpačky - každý si jistě rád ve svém volném čase užívá relaxace, a tato relaxace může být ještě báječnější, pokud se pohodlně uvelebíte v dřevěné zahradní houpačce. Dřevěné zahradní houpačky jsou k dostání s pergolou, ale i jednoduché houpací zahradní lavice.

  • Zahradní lehátka - zahradní lehátka můžete využívat zejména** pro příjemný odpočinek** na čerstvém vzduchu nebo pro slunění. ** **

Výhody a Nevýhody tohoto nábytku:

Hlavní a bezkonkurenční VÝHODOU dřevěného nábytku je především přírodní materiál, který je oku lahodící a nepůsobí na zahradě rušivým dojmem. Naopak velkou** NEVÝHODOU** je péče o tento choulostivý materiál. Dřevěný zahradní nábytek nejde mít na zahradě permanentně, při dešti se musí schovat. Vždy před a po sezóně se musí vyčistit a následně ošetřit speciálními oleji, aby nábytek vydržel opravdu co nejdéle.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6266 (zahradnimagazin.cz#9868)


Přidat komentář