Stolní tenis

Je hezké letní víkendové odpoledne. Nač sedět doma u počítače nebo televize, když můžete vyzvat partnera nebo známé či souseda k přátelskému utkání? O jaký druh sportu se jedná? O zahradní stolní tenis.

Máte velkou zahradu a uvažujete nad tím, jak zlepšit svoji kondici? Běhat se Vám nechce, ale cítíte, že byste se sebou měli něco dělat? Poradím Vám. Kupte si stůl na zahradní stolní tenis. Můžete hrát sami nebo vyzvěte partnera či partnerku, zahrajte si s dětmi, se sousedy nebo známými.

Venkovní stůl na stolní tenis zakoupíte ve specializovaných prodejnách nebo online prodejem přes internet. Online prodej má své výhody. Nakupujete v pohodlí domova, brouzdáte po internetu a ejhle, tady nabízejí dopravu zdarma, ale tady ten je zase levnější.

Stůl na stolní tenis

Podívejme se třeba na pingpongový stůl jedné francouzské firmy. Jedná se o stůl pro použití venku. Tento stůl je odolný proti UV záření a povětrnostním vlivům (pouze přes zimu by se měl uschovat). Stůl je skládací se systémem pro složení a rozložení a pro jednoduché ovládání je vybaven čtyřmi zdvojenými kolečky. Hrací deska má** tloušťku** čtyři milimetry a tloušťka rámu je čtyřicet milimetrů.

Stůl je vyráběn a dodáván v modré barvě a jeho součástí je síťka a držák na pálky a míčky, které už součástí vybavení nejsou. Ty samostatně zakoupíte ve sportovních prodejnách.

Stůl je cenově dostupný, ale výrobce nabízí i prodej na splátky a dopravu zdarma.

Jiný druh stolu na stolní tenis je sice o něco dražší, ale je zde rovněž nabídnut prodej na splátky. I tento stůl splňuje nároky na venkovní použití, protože deska stolu je natřena speciálními vodě odolnými nátěry. Díky sklopnému systému stolu jej můžete kdykoli složit, rozložit a uskladnit. Pokud nemáte po ruce někoho, s kým byste si to rozdali ve dvou, tak po sklopení jedné poloviny desky stolu, si můžete vyzkoušet svoje vlastní kvality v této oblíbené hře.

Herní deska má tloušťku pět milimetrů, stůl je opatřen pojezdovým mechanismem s brzdami a čtyřmi kolečky o průměru padesáti milimetrů. Jeho celková hmotnost je 72 kg , je také dodáván v modré barvě a tento druh pingpongového stolu je vhodný i pro vnitřní použití, takže pokud máte doma vhodné prostory, můžete si touto hrou zkrátit zimní období.

Příslušenství ke stolnímu tenisu

Součástmi některých stolů na stolní tenis  jsou držáky na pálky a míčky a síťka na herní stůl. Pokud toto vybavení není součástí stolu, musíte si je zakoupit zvlášť buďto ve specializovaných sportovních prodejnách anebo také online prodejem přes internet. Ceny míčků se pohybují řádově v desítkách korun, pálky jsou o něco dražší, řádově ve stovkách korun a cena síťky se pohybuje mezi 250- 300 Kč.

Dále by se dal přikoupit i robot na vystřelování míčků, ale to už je jiná kategorie. Nám šlo jen o pobavení se s přáteli na zahradě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6262 (zahradnimagazin.cz#9864)


Přidat komentář