Bio krby a grily

BIO gril, stejně tak, jako BIO krb jsou ideální pomocníci v našich domácnostech. Toužíte-li mít doma krb či gril, ale záleží Vám na přírodě a Vašem zdraví, měli byste si pořídit právě BIO krb a BIO gril.

Každý z nás se snaží v dnešní době na všem ušetřit. Začínáme například tím, že si do svých domů necháváme instalovat krby, abychom nemuseli platit za plyn, nebo tento problém řešíme jinou alternativou. Velmi oblíbené jsou také tzv. BIO krby, které nejen, že interiér vyhřeje, ale také dobře vypadá.

**bio krb
**

Bio krby a grily

Skvělou alternativou, pokud doma nemáte komín, je tzv. BIO krb, který lze umístit kdekoli v místnosti a jelikož se vyrábějí v mnoha podobách, můžete si je dávat z místnosti do místnosti, podle toho, kde zrovna jste a kde jej chcete mít. Každý z nás má rád grilovaná jídla. Někdo musí mít maso, jiný dává přednost grilovanému ovoci a zelenině. A k tomu, abychom si mohli na těchto pochoutkách debužírovat, potřebujeme kvalitní gril.

Co je BIO krb a jaké má podoby?

BIO krby si můžeme koupit v několika variantách a to jsou BIO krby stolní, nástěnné a přenosné. Kdo by dnes tento druh krbů neznal. Setkat se s BIO krby musel každý z nás, kdo řešil levnější způsob krbu. I když jsou tyto krby totožné s obyčejnými krby, nejsou určeny právě k vytápění, ale jejich výkon postačí na vytopení podlahové plochy 20 m2. BIO krb není od obyčejného krbu na první pohled k rozeznání.

Čím se topí v BIO krbu?

BIO krbu se topí BIO lihem. BIO líh je velmi ohleduplný k životnímu prostředí a to proto, že do ovzduší nevypouští žádný kouř a také ani zápach. Další výhodou BIO lihu je fakt, že si jej můžeme koupit v jakémkoli množství a nedělá nám doma binec, jako je tomu u dřeva. BIO líh se prodává v plastových lahvích. BIO líh je složen z BIO etanolu nebo BIO gelu. BIO líh je složen z 96 % etanolu, který je vyráběn na rostlinném základu.

bio krb zahradní

Jaké jsou výhody BIO krbu?

Každý z nás jistě ocení, že se s BIO krbem nezašpiní a také doma budeme mít oproti obyčejným krbům pořádek. Jakmile si jej koupíte a doma vybalíte, můžete jej ihned používat. Obrovskou výhodou je, že nepotřebuje ke svému provozu komín. Nevypouští žádný dým a zápach a je ideální také do paneláků. No a v neposlední řadě je potřeba podotknout, že je cenově velmi dostupný a provoz je levnější, než u jiných druhů krbů.

Proč mít BIO gril?

Gril na BIO líh je vynikající alternativou jiných druhů grilů. Jeho výhodou je, že nevypouští žádný kouř ani saze. Základem tohoto druhu grilu je teflonová mřížka s ochlazovací deskou, což je zárukou toho, že se na něm niv nepřipaluje. Po grilování jej stačí pouze otřít a je hotovo. Díky ochlazovací desce, na kterou odkapává přebytečný tuk, nevznikají na tomto druhu grilu žádné karcinogeny. Díky tomu, že je vše bez tuku, jedná se o velmi zdravý způsob přípravy jídel. Rovnoměrné opékání zaručuje, že maso není vysušené. BIO gril je stejně jako BIO krb ideální a finančně dostupný pro všechny.

Kde lze BIO gril použít?

Díky malým proporcím a skvělým vlastnostem, díky kterým nekouří a nevypouští do ovzduší saze, lze BIO gril použít všude a to i v místech, jako jsou obývací pokoj, balkón, terasa a také jak jinak, než příroda.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6269 (zahradnimagazin.cz#9883)


Přidat komentář