Zahradní domky a chaty

Trápí vás nedostatek místa a nemáte kam uložit nářadí, potřeby pro vaše koníčky nebo sportovní věci? Tak v tom případě si nechte na zahradě postavit zahradní domek, který může sloužit k mnohým účelům.

I když máte dostatečně velký dům a garáž, může se stát, že na některé věci prostě nenajdete místo. Nářadí, sekačka, dřevo, pomůcky pro vaše koníčky, hračky pro děti nebo věci na sport můžete jednoduše uschovat v zahradním domku. Zahradní domek může velmi esteticky doplnit vaší zahradu a vytvořit místo, kde se dají nejenom uschovat věci. Zahradní domek také můžete využít jako domek pro hosty, pracovnu, dílnu, relaxační místo nebo rekreační místo. Záleží jen na tom, co právě potřebujete. Zahradní domky si můžete zakoupit vyrobené z různých materiálů i v různých velikostech. Větší zahradní domky většinou mají i malou terasu, která přímo vybízí k letnímu posezení.

Materiály pro výrobu zahradních domků

Nejčastěji se zahradní domky vyrábí ze dřeva. Tento kvalitní materiál je nejenom velmi estetický, ale také se vyznačuje dlouhou životností při správné péči. Zahradní domek můžete také zakoupit vyrobený z materiálů jako plast nebo kov. Kovový zahradní domek je velmi odolný a také jeho pořizovací cena je nižší než u domku ze dřeva. Kovový zahradní domek však musí být opatřen speciálními nátěry, které zabrání korozi. Nejoblíbenějším materiálem je i tak dřevo. K výrobě zahradních domků se využívá především dřevo smrkové.

Jak postavit zahradní domek

Zahradní domek můžete koupit ve specializovaných hobbymarketech. K prohlédnutí jsou zde většinou už ukázkové modely, z kterých si můžete vybrat. Stavba není příliš náročná. Ke každému domku dostanete také návod, který vám stavbu usnadní. Domek se pak jednoduše postaví jako stavebnice. V případě, že chcete zahradní domek využívat jako místo pro přespání, je dále nutné promyslet přípojky na elektrickou síť a vodu. Různé firmy vám také mohou nabídnout montáž domku. V tomto případě stačí pouze ukázat na místo, kde chcete, aby zahradní domek stál.

Cena zahradních domků

Cena zahradních domků se liší v závislosti na velikosti domku a dalších faktorech. Ceny za domku jsou velice odlišné, nejlevnější zahradní domek můžete zakoupit za 7000 Kč, ceny těch nejdražších se pohybují až okolo 150 000 Kč.

Zahradní domky a chaty

Ať už máte problém s uskladněním věcí nebo potřebujete zahradní domek nebo chatu k jiným účelům, určitě ve velkém výběru najdete domek, který bude vyhotovovat přesně vašim představám. Zkušený kutil si může postavit zahradní domek sám, pro ostatní nabízí firmy služby montáže těchto domků a chat. Zahradní domky a chaty nabízí velké možnosti využití, můžete zde uskladnit vše potřebné nebo zde můžete pořádat posezení se známými a nemusíte se tak obávat zničení věcí ve vašem domě. Zahradní domek se tak může stát chloubou vaši zahrady.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6204 (zahradnimagazin.cz#9997)


Přidat komentář