Aloe vera - Barbadensis Miller - pití gelu

Aloe vera je známa pod mnoha názvy. Aloe vera pomáhá při kožních problémech (ekzémy, popáleniny, akné), onemocněních trávícího ústrojí, vysokém krevním tlaku, alergiích, cukrovce, infekcích, kloubních potížích, křečových žilách nebo hubnutí a celulitidě.

Aloe vera a její čeleď

Liliovitá

Výskyt Aloe vera

Tropické a subtropické oblasti

Aloe vera jako projímadlo

Evropané ještě donedávna používali Aloe vera jen jako projímadlo. Tyhle vlastnosti má Aloe vera ve slupce listu a vláknech pod ní.

Gel z Aloe vera

Gel z Aloe vera se nachází uvnitř listu. Vlastnosti gelu se stále zkoumají na celém světě, ale je dokázáno, že má antibakteriální, antimykotické, antivirové, detoxikační a protizánětlivé účinky.

Pití gelu z Aloe vera

Pití gelu z Aloe vera je málo známé, i když má výborné ozdravné účinky – stimuluje a omlazuje.

Účinky Aloe vera

Aloe vera pomáhá při kožních problémech (ekzémy, popáleniny, akné…), onemocněních trávícího ústrojí, vysokém krevním tlaku, alergiích, cukrovce, infekcích, kloubních potížích, křečových žilách nebo hubnutí a celulitidě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6113 (zahradnimagazin.cz#7546)


Přidat komentář